“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji – Lajmi.net
“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:40, 15 April 2019
Engjëllusha Salihu ka njoftuar fansat se po vjen me këngë të re.

Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar një video, përmes së cilës ka zbuluar pak nga kënga e saj e re.

Engji po sjell projektin i cili ka për temë fejsën, madje edhe titulli i saj është “Fejesa”, ndërsa e sjell të shoqëruar edhe me videoklip.

“Fejesa”- Se shpejti kenga ime me e re ❤️”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

"Fejesa"- Se shpejti kenga ime me e re ❤️

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO