Fanella e re e Man Utd (Foto)

Në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë një fotografi se si pritet të duket fanella e Manchester Unitedit për sezonin e ri.

Sport

14/01/2015 15:17

Sponsori i ri teknik i Manchester Unitedit, kompania e veshmbathjeve sportive Adidas, nga edicioni i ardhshëm do të ketë dy gjigantë më tepër në mesin e klubeve të cilat i përfaqëson.

Manchester United dhe Juventus, do t’i bashkohen Real Madridit, Milanit, Bayern Munichut dhe një numri të klubeve tjera që kanë zgjedhur Adidasin.

Në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë një fotografi se si pritet të duket fanella e Manchester Unitedit për sezonin e ri.