Erjola për Meritonin – “E shoh si një përndjekjes dhe provokator të tmerrshëm ndaj çdo vajze në këtë shtëpi”

Meriton Mjekiqi përveç provokimeve ndaj Eglës, ku kjo e fundit edhe u përjashtua nga gara për çmimin e madh, është përplasur edhe me Erjolën. Ai është tallur me Erjolën, për ‘arushin’ që asaj ia ka dhuruar Lediona, shkruan lajmi.net. Kështu Erjola, ka marr jastëkët e Meritonit dhe Ilnisës dhe i ka lagur më ujë. Ajo…

ShowBiz

02/04/2024 22:33

Meriton Mjekiqi përveç provokimeve ndaj Eglës, ku kjo e fundit edhe u përjashtua nga gara për çmimin e madh, është përplasur edhe me Erjolën.

Ai është tallur me Erjolën, për ‘arushin’ që asaj ia ka dhuruar Lediona, shkruan lajmi.net.

Kështu Erjola, ka marr jastëkët e Meritonit dhe Ilnisës dhe i ka lagur më ujë.

Ajo në prajm e ka quajtur atë si person që provokon.

“Meritonin e shoh si një përndjekjes dhe provokator të tmerrshëm ndaj çdo vajze në këtë shtëpi”, ka thënë Erjola për Meritonin.

Ndërkohë, një Zarf i Zi ka arritur në shtëpi për Meritonin dhe Ilnisën./Lajmi.net/

YouTube player