Eni Koçi në darkë romantike me Genc Prelvukajn

20:47 | 11 Qershor 2021

Foto: Instagram

Eni dhe Genci shijuan një darkë romantike.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë ndër çiftet më të dashura të estradës sonë, shkruan lajmi.net.

Dyshja janë pothuajse kudo bashkë me njëri-tjetrin, ndërsa nuk mungojnë as dedikimet romantike disa herë.

Përmes fotografive të fundit, Eni dhe Genci treguan se po shijojnë një darkë romantike në mbrëmjen e sontme.

Çifti dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe morën vetëm komente pozitive nga ana e ndjekësve të tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)

Një foto nga kjo mbrëmje e ndau edhe Genci, i cili i jep një kompliment të bukur partneres.

Sapo ma beri këtë foto një peshk i bukur 😀
@enikociiii
“, ka shkruar ai. /Lajmi.net/ 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj)