Eni Koçi jep detaje rreth këngës së re

9:13 | 19 Gusht 2019

Eni Koçi ka treguar se kur do të publikohet kënga e saj e re.

Eni Koçi, përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se në shtator publikohet projekti i saj i ri, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast, ajo ka pyetur fansat se a janë gati për këtë këngë, rreth së cilës ka punuar kohët e fundit.

“Projekti i ri edhe pak perfundon dhe publikohet ne shtator…A jeni gati?”, ka shkruar ajo.

Ajo nuk ka dhënë shumë detaje për këtë këngë, por zbuloi se do të jetë solo-projekt. /Lajmi.net/