Emina ka befasuar sërish të gjithë me këtë fotografi, shfaqet veç me…. – Lajmi.net
Emina ka befasuar sërish të gjithë me këtë fotografi, shfaqet veç me….
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:26, 2 July 2018
Është nënë e dy vajzave.

Por Emina Cunmulaj duket tejet seksi edhe pas lindjes së dytë, shkruan lajmi.net

Ajo madje gëzon linja perfekte trupore edhe pas linjdes së dytë dhe me një foto të publikuar në Instastory duket tejet joshëse e veshur veç me bikini.

Komentet ishin nga më të ndryshmet, madje disa e kanë pyetur se si ka mundësi që të duket kaq joshëse./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO