Emily Ratajkowski falënderon shtatzëninë ndërsa tregon të pasmet e bujshme

Emily Ratajkowski ka publikuar një imazh të 'nxehtë'.

ShowBiz

31/10/2020 20:15

Emily Ratajkowski është një ndër modelet më të kërkuara, e kjo vjen falë bukurisë dhe linjave perfekte trupore shkruan, lajmi.net.

Ajo së fundmi ka bërë publike shtatzëninë e parë me anë të disa imazheve në llogarinë e Instagramit.

 

View this post on Instagram

 

20 weeks ? getting to know my new body

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Por si duket modelja ka filluar të shtojë në peshë pasi së fundmi ajo ka ndarë me 29 milionë ndjekësit e Instagramit, një fotografi të së pasmeve duke treguar se ato i ka fituar falë shtatzënisë.

“E mira e shtatzënisë” shkroi ajo në një Instastory të publikuar./Lajmi.net/