Eliza Dushku po numëron ditët para lindjes së parë

23:12 | 22 Korrik 2019

Eliza Dushku së shpejti nënë për të parën herë.

Eliza Dushku dhe bashkëshorti Peter Palandjian janë në pritjen e ëmbël të lindjes së fëmijës së parë nga aktorja shqiptare, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram artistja bëri të ditur se është larg vetëm edhe disa ditë nga fitimi i epitetit nënë.

Eliza dhe Peter u kurorëzuan martesë vitin e kaluar dhe janë duke jetuar dhe vepruar pikërisht në vendlindjen e biznesmenit në SHBA. /Lajmi.net/