Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Elita Rudi zbulon se a ka ndikuar djali i tyre në marrëdhëniet intime me Gjikon

18:57 | 24 Shkurt 2020

Elita Rudi dhe Gjiko janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët një vit më parë u bënë prindër të një djali që quhet Zëri.

Së fundmi, Elita ka dhënë një intervistë për “Prive”, ku ka treguar disa nga të rejat e fundit në jetën e saj.

Elita ka thënë se me raste ajo dhe Gjiko janë xhelozë, ndërsa ka treguar se për momentin nuk kanë plane për fëmijë të dytë.

E pyetur nëse ka ndikuar të qenurit prind në pjesën intime të çiftit, Elita u përgjigj: “Vetëm e ka rregulluar”.