Elita Rudi tregon se kur do të fillojë me emisionin e saj

ShowBiz

21/05/2022 08:21

Pak ditë më parë, Valdrin Sahiti, disenjatori me famë botërore, mbajti një sfilatë, ku morën pjesë personalitete të famshme si këngëtarë, moderatorë dhe aktorë, e të cilën "Mirage" e përcolli nga afër.

Nga aty, “Mirage” solli të gjitha detajet që nuk u panë në mediat e tjera, shkruan lajmi.net.

Njëra nga mysafiret në këtë sfilatë ishte edhe moderatorja Elita Rudi.

Elita në intervistën dhënë për kamerën e “Mirage” ndër tjerash tregoi se edhe kur do fillojë me emisionin e saj.

Për ta kuptuar këtë ndiqeni videon më poshtë:

YouTube player