Elinel dhe Samanta Karavella publikojnë sot bashkëpunimin e tyre “Chocolino”

Një tjetër bashkëpunim, i shtohet verës së këtij viti. Këtë herë bashkëpunim po sjellin Elinel dhe Samanta Karavella, shkruan lajmi.net. Kjo u bë e ditur nga vetë artistët. Kënga titullohet “Chocolino” dhe është paralajmëruar të lansohet ditën e sotme (e premte). Ata kanë ndarë nga një fragment të shkurtër nga videoja muzikore, ku krah saj…

ShowBiz

12/08/2022 11:19

Një tjetër bashkëpunim, i shtohet verës së këtij viti.

Këtë herë bashkëpunim po sjellin Elinel dhe Samanta Karavella, shkruan lajmi.net.

Kjo u bë e ditur nga vetë artistët.

Kënga titullohet “Chocolino” dhe është paralajmëruar të lansohet ditën e sotme (e premte).

Ata kanë ndarë nga një fragment të shkurtër nga videoja muzikore, ku krah saj kanë bërë të ditur se kënga publikohet në ora 15:00./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial)