Edhe sonte, Arjola shfaqet në spektakël me gjoksin jashtë

Banorja e Big Brother ka vendosur që sonte të duket elegante.

ShowBiz

14/01/2022 21:56

Arjola Demiri ka ekspozuar gjoksin dhe këmbët me veshjen e shkurtër, shkruan lajmi.net.

Veshjen e saj e ka kombinuar me bizhuteri e cila edhe mori vëmendjen me paraqitjen.

Kujtojmë se, Arjola Demiri edhe edicionin e kaluar ishte veshur elegante duke mos hezituar ekspozimin e aseteve trupore.

Ndryshe, krahas Arjolës me një dukje të tillë janë shfaqur edhe disa nga banoret tjera si Beatrix, Xheisara./Lajmi.net/