Edhe presidentja Osmani i gëzohet fitores së Zvicrës: Bravo shqipe

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar pas fitores së Zvicrës kundër Serbisë në Kampionatin Botëror. Osmani publikoi fotografinë e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit duke bërë shqiponjën me duar, të ndeshjes së parafundit të Zvicrës në ballafaqimin kundër Serbisë. “Bravo shqipe”, ka shkruar Osmani krahas fotografisë.

Lajme

02/12/2022 23:07

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar pas fitores së Zvicrës kundër Serbisë në Kampionatin Botëror.

Osmani publikoi fotografinë e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit duke bërë shqiponjën me duar, të ndeshjes së parafundit të Zvicrës në ballafaqimin kundër Serbisë.

“Bravo shqipe”, ka shkruar Osmani krahas fotografisë.