Edhe një goditje për Ronaldon, Irina në lidhje me Bradley Cooper (FOTO)

Pas humbjes me Juventusin në Champions League, Cristiano Ronaldo merr një tjetër lajm jo të mirë.

ShowBiz

07/05/2015 12:30

Pas ndarjes nga ylli i Real Madrid, Irina Shayk ka nisur një romancë të re. Ajo është parë duke u puthur dhe përkëdhelur me aktorin amerikan Bradley Cooper.

Çifti ka kaluar disa ditë së bashku në Broadwa.