Edhe Majku kundër femrave që bëjnë ndërhyrje (FOTO)

Edhe reperi i njohur kosovar është bashkangjitur në revoltën kundër makiazhit dhe vetllave “tatu”.

ShowBiz

05/02/2016 01:36

Majk ka shprehur mospëlqimin për femrat që kalojnë orë nepër sallone bukurie dhe bëjnë ndërhyrje estetike.

Ai e ka shpërndarë një postim të gazetarës Arbana Xharra duke e mbështetur atë që tha se është faji i tyre nëse shkelen nga meshkujt pasi ato mendojnë vetëm për pamjen e tyre.

“Ja ka qit pikën” shkruan reperi në postimin e tij në Instagram.

Majk