Edhe Adelinës i fshihet klipi nga Youtube, ja arsyet (Foto)

Klipi më i ri nga Adelina Berisha, 'I got it', nuk është më në Youtube.

ShowBiz

30/09/2015 11:21

Adelina Berisha mbrëmë ka lansuar këngën më të re me videoklip, ‘I got it’ e cila u komentua mjaft mirë.

Por, videoklipi sot nuk është në Youtube dhe Adelina tregon arsyet. Vetë ajo ka treguar se ky nuk është një akt i hakerëve ose klipi nuk është fshirë nga inati, por për shkak të disa problemeve teknike, transmeton lajmi.net.

Videoklipi do të rikthehet sonte përsëri në Youtube ndërsa Adelina ka konfirmuar se pas kësaj kënge do vijë me një bashkëpunim, e megjithëse nuk ka dashur të konfirmojë këngëtarin, në media po flitet se ai do të jetë Labinot Rexha./Lajmi.net

https://instagram.com/p/8P6TmtAZLi/?taken-by=adelinnaberisha