Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

E veçanta e albumit “Mindil” të Rona Nishliut

9:09 | 21 Prill 2019

Rona Nishliu ka zbuluar detaje nga albumi i saj i ri, i cili do të promovohet në një koncert pas tre ditësh.

Rona Nishliu ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka finalizuar albumin e ri, për “Mirage” ajo ka dhënë detaje rreth këtij  albumi dhe koncertit që do ta mbajë për ta promovuar atë.

Po ashtu, ajo ka treguar edhe se cila është e veçanta e albumit “Mindili” dhe këngëve që janë pjesë e tij.

Ndiqeni videon e mëposhtme ku gjendet intervista e plotë e Ronës dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/