E tmerrshme: Dhunohet një femër në Ferizaj, arrestohet i dyshuari

Një femër është dhunuar në Ferizaj të dielën. Ndërsa Policia menjëherë është vënë në lëvizje dhe e ka arrestuar të dyshuarin, shkruan Lajmi.net. Me vendim të Prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa nuk janë dhënë detaje të tjera. “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte kryer veprën e lartcekur ndaj…

Lajme

02/10/2023 08:55

Një femër është dhunuar në Ferizaj të dielën.

Ndërsa Policia menjëherë është vënë në lëvizje dhe e ka arrestuar të dyshuarin, shkruan Lajmi.net.

Me vendim të Prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa nuk janë dhënë detaje të tjera.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë. Lajmi.net