E ngjyrosur apo e ndryshkur? Porsche-ja që po hamendëson të gjithë – Lajmi.net
E ngjyrosur apo e ndryshkur? Porsche-ja që po hamendëson të gjithë
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 19:11, 12 March 2019
Vetura të tilla mund të hasni edhe në rrugët e Kosovës.

Por ‘Porsche Panamera’ është një prej më të preferuarave padyshim, transmeton lajmi.net.

Vetura në fjalë etiketohet me një çmim rreth 90 mijë euro.

Por, dikush ka vendosur që kjo lloj makine të duket pak më ndryshe se të tjerat.

Kjo veturë i përket një garuesi kosovar të veturave të shpejta, identiteti i së cilit ende nuk dihet.

I riu ka vendosur që t’i vë në mëdyshje njerëzit nëse makina e tij është e ndryshkur apo e ngjyrosur. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO