E lënë anash rivalitetin, ja çfarë bëjnë lojtarët e Barcës dhe Realit për Chapecoense

Lojtarët e Barcelonës dhe Real Madridit kanë lënë anash rivalitetin për t’u solidarizuar me skuadrën braziliane, Chapecoense.

Sport

03/12/2016 16:38

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.