E dashuruar “kokë e këmbë”, Melinda Ademi sjell këngën e re “Kiss me”

Këngëtarja e njohur Melinda Ademi ka publikuar një këngë të re me videoklip. Projekti muzikorë titullohet “Kiss me”, teksa për melodinë dhe tekstin e kësaj këngë është kujdesur vetë Melinda, shkruan lajmi.net. Ndërkaq, artisja para disa ditësh ka pohuar se është e dashuruar dhe është në një lidhje dashurie./Lajmi.net/   View this post on Instagram…

ShowBiz

21/05/2024 19:10

Këngëtarja e njohur Melinda Ademi ka publikuar një këngë të re me videoklip.

Projekti muzikorë titullohet “Kiss me”, teksa për melodinë dhe tekstin e kësaj këngë është kujdesur vetë Melinda, shkruan lajmi.net.

Ndërkaq, artisja para disa ditësh ka pohuar se është e dashuruar dhe është në një lidhje dashurie./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)