Dy artistë që thyen barrierat e hip-hopit shqiptar Geti-Unikkatil, kjo është zgjedhja e këngëtares së njohur

13:44 | 15 Shkurt 2020

Këngëtarja e njohur ka zgjedhur mes ikonave të hip-hopit shqiptar.

Këtë javë në rubrikën ‘Kë zgjedh’ në kuadër të emisionit ‘Mirage’, e ftuar ishte Violeta Kukaj ku u ‘ndesh’ me pyetjet e gazetarëve, shkruan lajmi.net.

Njëra nga pyetjet që ngushtoi këngëtaren ishte zgjedhja mes dy ikonave të muzikës shqiptare Unikkatil dhe Ghetto Geasy.

Violeta ka një preferencë, për ta kuptuar përgjigjen e saj klikoni në videon e më poshtme nga min 0:47. /Lajmi.net/