Dushku bën një sallë plot me amerikanë ta bëjnë shqiponjën në përkrahje të “Shok”

20:19 | 28 Shkurt 2016

Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, me anë të një postimi në Facebook, ka treguar përkrahjen për filmin shok.

Ajo në Cleveland, gjatë një konfernce, në një sallë përplot me amerikanë, doli përkrah tyre dhe i bëri të gjithë që ta bëjnë shqiponjën, shkruan lajmi.net.

Ky gjest erdhi në përkrahje të filmit Shok, që sonte do të kandidojë për një çmim Oscar. /lajmi.net