‘Duffy’ e dridh ma së miri

Dafina Zeqiri është pa dyshim këngëtarja më e suksesshme kosovare e viteve të fundit. Ajo shquhet për hitet e saj, por edhe për zërin karakteristik. Jo vetëm kaq. Këngëtarja e lindur dhe rritur në Suedi e ‘than’ edhe vallëzimin. Siç shihet në videon e publikuar së fundmi në Youtube, të realizuar megjithatë para pak kohësh…

ShowBiz

08/02/2014 08:20

Dafina Zeqiri është pa dyshim këngëtarja më e suksesshme kosovare e viteve të fundit. Ajo shquhet për hitet e saj, por edhe për zërin karakteristik. Jo vetëm kaq. Këngëtarja e lindur dhe rritur në Suedi e ‘than’ edhe vallëzimin.

Siç shihet në videon e publikuar së fundmi në Youtube, të realizuar megjithatë para pak kohësh në emisionin ‘Op Op Labi’, ‘Duffy’ e demonstron edhe një talent tjetër të saj: kërcimin, të shoqëruar me këngën e saj, ‘Time Out’.

Këngëtarja llapjane i ka mëshuar vulë, duke treguar se di ta dridh më së miri në estradën kosovare. Nëse dëshironi të bindeni për këtë, lëshojani një sy videos! Shikim të këndshëm!