Dua Lipa lëndohet teksa po shikonte “Formula 1”

Dua Lipa ditën e djeshme e kishte kaluar më ndryshe.

ShowBiz

30/04/2018 13:01

Ajo kishte vendosur që bashkë me disa miq të saj të shikonte nga afër një garë të “Formula 1”, shkruan lajmi.net.

Edhe pse u argëtua shumë, këngëtarja pësoi një incident të vogël, pasi lëndoi kyçin e këmbës dhe e gjakosi.

Megjithatë, Dua ka marrë menjëherë ndihmën nga miqtë e saj, të cilët ia kuruan plagën në këmbë.

Kënga e fundit nga Dua Lipa është dueti me Calvin Harris me titull “One Kiss”, e cila në kanalin YouTube ka marrë mbi 42 milionë klikime. /Lajmi.net/