Dortmundi e shkel Wolfsburgun

Borussia Dortmund e ka nisur me fitore sezonin në Bundesligë.

Sport

19/08/2017 17:24

‘Milionerët’ kanë mposhtur në udhëtim 0-3 Wolfsburgun.

Pusilic në minutën e 22’, Bartra në minutën e 27’ dhe Aubameyang në minutën e 60’, shënuan për fitoren e Dortmundit.

Dortmundi xhiron tjetër përballet me Hertha Berlinin./Lajmi.net/