Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Dortmund dhe Man Utd në garë për Mandzukic

17:46 | 18 Nentor 2019

Mario Mandzukic është dëshira e dy skuadrave të njohura evropiane.

Manchester United dhe Borussia Dortmund janë futur seriozisht në garë për shërbimet e kroatit Mandzukic.

Dortmund nuk po dorëzohen për shërbimet e lojtarit, dhe Man Utd po konkurron, shkruan ‘Kicker’, transmeton lajmi.net.

Manczukic është jashtë planeve të Maurizio Sarri, dhe është në kërkim të një skuadre të re.

Ai është lënë jashtë skuadrës së Ligës së Kampionëve dhe nuk ka luajtur akoma në sezonin e ri. /Lajmi.net/