Dortmund-Bayern, diçka e tmerrshme ndodhi pas ndeshjes (FOTO)

Udhëtimi i tifozëve të Bayernit të Munichut për ndeshjen ndaj Borussia Dortmundit, për pak doli të jetë fatal.

Sport

20/11/2016 13:13

Kjo pasi që autobusi i cili transportoi ata, u përfshi në flakë.

Shoferi vuri re zjarrin dhe njoftoi menjëherë tifozët, të cilët u larguan dhe kështu shmangën ndonjë tragjedi, përcjellë “Lajmi.net”.

Autoritetet gjermane kanë njoftuar që asnjë tifozë nuk është lënduar.

Bayerni humbi nga Borussia Dortmund me rezultat minimal, 1:0.

bayern-munih-otobus-ic-20-11 bayern-munih-otobus-20-11

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6