Doni t’i keni të pasmet si të Kimit? Ajo zbulon më në fund sekretin

Kim Kardashian është emri që lakohet më së shpeshti në media.

ShowBiz

07/11/2017 16:57

Kjo për faktin e linjave të lakmueshme trupore që ka, shkruan lajmi.net

Kim, njihet për të pasmet e saj gjigante për të cilat shkruhet shpesh në media por edhe ka pasur kritika në atë se nuk janë origjinale dhe se ajo e përdor fotoshopin.

Për Kim është diskutuar gjithashtu se ka shumë celulit në trup por ajo e ka gjetur zgjidhjen.

Të pasmet po i formëson duke ushtruar në palestër e kjo do i ndihmojë ta rregulloj edhe trashësinë e tepruar./Lajmi.net/