Do të habiteni! E keni grirë djathin gabimisht tërë këto vite – Lajmi.net
Do të habiteni! E keni grirë djathin gabimisht tërë këto vite
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 16:42, 15 October 2018
Si e keni përdorur "grinderin" gjithë këtë kohë?!

Sigurisht, për shumë nga ne, video e mëposhtme do të jetë një “shpërlarje e syve”, pasi gjithë jetën e kemi përdorur gabimisht grinderin, transmeton lajmi.net

Një video e shpërndarë në rrjetin social “Twitter” tregon se si grinderi duhet të përdoret në mënyrë horizontale dhe jo vertiale.

Shikoni videon më poshtë që të bindeni për këtë gjë./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO