Diola për Maestron: Nuk e merr më seriozisht askush

Maestro gjatë rrugëtimit të tij në “BBVA”, nuk është përcaktuar se anën e kujt mban, të Oltës apo Luizit. Ani pse nuk është përcaktuar, ai gjithmonë është dukur se është në anën e Luizit, shkruan lajmi.net. Lidhur me Maestron ka diskutuar sot Diola me disa prej banorëve të tjerë. Sipas Diolës, atë më nuk e…

ShowBiz

09/02/2023 14:20

Maestro gjatë rrugëtimit të tij në “BBVA”, nuk është përcaktuar se anën e kujt mban, të Oltës apo Luizit.

Ani pse nuk është përcaktuar, ai gjithmonë është dukur se është në anën e Luizit, shkruan lajmi.net.

Lidhur me Maestron ka diskutuar sot Diola me disa prej banorëve të tjerë.

Sipas Diolës, atë më nuk e merr seriozisht askush.

Ndryshe, Maestro dhe Luizi janë zgjedhur dy të preferuarit e publikut të martën./Lajmi.net/