Dikur ‘senzacion’ i “Big Brother”, ja me çfarë po merret tani Bjordi Mezini

ShowBiz

21/05/2022 19:47

Emisioni “Mirage” këtë javë erdhi me materiale të shumta.

Këtë javë për “Mirage” foli edhe ish pjesëmarrësi i “Big Brother” Bjordi Mezini, shkruan lajmi.net.

Ai tregoi shumëçka nga jeta personale dhe ajo profesionale.

E tash sa vite pas përfundimit të “BB”, Bjordi rrëfeu se me çka po merret dhe për planet e tij.

E për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin e përgatitur nga Mirage. /Lajmi.net/ 

YouTube player