Të Infektuar: 70.185

Të Shëruar: 60.333

Të Vdekur: 1.616

Diellza Kolgeci feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

9:28 | 23 Janar 2021

Dita e sotme është e veçantë në kalendarin e Diellza Kolgecit.

Diellza Kolgeci me këtë datë feston ditëlindjen, meqë rast mbush plot 42 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Këtë gjë e bëri të ditur vet modelja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ku ndau disa imazhe nga fëmijëria.

Bashkë me imazhet, ajo tregoi edhe një urim që e kishte shkruar për veten kur ishte pesë vjeçe, ndërsa thotë se as sot nuk ka ndryshuar në brendësi.

Në 42 vjetorin e lindjes, Diellza thotë se ndjehet e përmbushur që është nëna e Helenës dhe falënderon të gjithë për urimet.

“5 vite qe kur e kam shkrua kete urime per MUA…

Sot 42, nuk kam ndryshuar ne brendesi vetem se jam e permbushur sepse jam nena e Helenes ❤
Ju faleminderit te gjithve per urimet, fjalet e embela.
Ju dua 🤗😘“, shkruan ajo. /Lajmi.net/

5 vite qe kur e kam shkrua kete urime per MUA…
Sot 42, nuk kam ndryshuar ne brendesi vetem se jam e permbushur sepse jam nena e Helenes ❤
Ju faleminderit te gjithve per urimet, fjalet e embela.
Ju dua 🤗😘

Posted by Diellza R. Kolgeci on Saturday, January 23, 2021