Dhurata qesharake e Suarez për Messin (FOTO)

Luis Suarez dhe Leo Messi luajnë qe një vit bashkë, mirëpo njihen si miq mjaft të mirë jashtë fushave.

Sport

19/10/2015 21:26

Suarez ia ka bërë një dhuratë mjaft qesharake Lionel Messit.

Uruguajani po e viziton shpesh argjentinasin derisa së fundmi i ka blerë atij një pal pizhame qesharake, shkruan DailyMail.

Messi i është përgjigjur në këtë mënyrë: “Faleminderit shoku im për këtë dhuratë, por ajo çka nuk po mund të kuptojë, pse kjo fytyrë e mërrolur?’.