Enca dhe Dhurata Dora po “shtyhen” me miliona!

Edhe pse janë emara të ri në skenën tonë duket se po pëlqehen shumë nga publiku. Janë këto Ecna Haxhia dhe Dhurata Dora të cilat po marrin milliona klikime në këngët e tyre

ShowBiz

13/03/2015 18:56

‘A po të pëlqen” titullohet kënga që ka publikuar Enca Haxhia kohë më parë, e kjo këngë sot ka arritur deri në 13 milion klikime.

Në anën tjetër edhe Dhurata Dora po shkon mirë me klikime, ajo sot arriti 10 milionshin me këngën e saj “A bombi”. Transmeton lajmi.net

Që të dyja kanë falenderuar fansat e tyre përmes Instagramit, duke theksuar që janë shumë të lumtura që kanë kaq shumë mbështetje. Lajmi.net