Dështon Interi i Shaqirit

Interi nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim pa gola në ndeshjen e zhvilluar në shtëpi kundër skuadrës së Chievos.

Sport

03/05/2015 16:53

Pjesa e parë kaloi nën dominimin e Interit, që ishte më shumë kërkues që të shënonte golin e parë.

Në pjesën e dytë, Shaqiri u fut në lojë duke i dhënë një freski lojës së Interit.

Sidoqoftë, deri në fund nuk kemi parë ndonjë gol, dhe kështu ndeshja përfundon pa gola.

Me këtë pikë, Interi është në vendin e tetë me 49 pikë, shtatë më pak se Napoli që është në vendin e katërt.