Demi Rose ua ‘ngacmon’ imagjinatën me këtë paraqitje – Lajmi.net
Demi Rose ua ‘ngacmon’ imagjinatën me këtë paraqitje
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:24, 11 January 2019
Demi Rose ka sjellë imazhe të reja nga pushimet.

Demi Rose ka disa ditë që po pushon në një vend tropikal, ndërsa nuk i ka kursyer aspak imazhet për ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Në fotografitë e fundit, modelja shfaqet provokuese në bikini, ku në plan të parë kishte vënë gjoksin bombastik.

Ajo pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve, të cilët i kishte ‘provokuar’ sërish me imazhe të ‘nxehta’. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO