Të Infektuar: 68.351

Të Shëruar: 59.438

Të Vdekur: 1.592

Demi Rose shkëlqen në rroba-larjet e vogla shumëngjyrëshe

23:58 | 22 Shkurt 2021

Foto: Instagram

Modelja ka mahnitur ndjekësit me postimin e fundit.

Modelja e njohur Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale e posaçërisht në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur me foto joshëse në Instagram.

Demi shpesh herë provokon fansat e saj me postime të ndryshme shpesh herë duke u shfaqur thuajse pa rroba fare dhe kështu ka vepruar së fundmi me bikinet e vogla shumëngjyrëshe.

“Meow”, tha ajo duke kopjuar mjaullimën e maceve pasi i shkonte me rroba-larjet që kishte veshur./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)