Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Demi Rose se ka problem tregon komplet gjoksin

23:44 | 20 Tetor 2019

Demi Rose ka ‘goditur’ sërish.

Demi Rose si jo rrallë herë ka publikuar një imazh me të cilin do ua pamundësojë gjumin këtë natë, shkruan lajmi.net.

Modelja është shfaqur me një mantel të bardhë dhe bikini të zeza në pjesën e poshtme të trupit, ndërsa sipër kishte ekspozuar komplet gjoksin.

Demi në foton e publikuar ka marrë mbi 300 mijë pëlqime pa kaluar ende një orë nga publikimi. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Blessing your Sunday 💗 by @dannydesantos

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on