Demi Rose joshë imagjinatën me pozat në bikini

Demi Rose shquhet për format e përsosura.

ShowBiz

09/06/2020 09:50

Demi Rose do ua hap sytë ndjekësve të saj me foton e publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net.

Modelja ka ndarë me fansat një fotografi ku ajo shfaqet në bikini të dizajnuar me kristale të argjendta, dhe si zakonisht edhe këtë herë vëmendja shkon tek asetet e saj trupore.

Demi kishte cekur në intervista të shumta se çelësi për të arritur këto forma janë ushtrimet në palestër dhe dietat strikte. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBL4srZgg8J/