Del foto ku konkurrenti i “Përputhen” u kërkon imazhe intime vajzave

23:18 | 13 Tetor 2021

Në rrjet po qarkullon një foto ku mund të shihet biseda e një konkurrenti të “Përputhen” me një ndjekëse.

Në një fotografi të publikuar nga Vipat e Bllokut mund të shihet se konkurrenti i “Përputhen” Dorian Kuka po i kërkonte foto intime një vajze.

Ai e kishte kontaktuar atë në mesazhe të Instagramit duke e pyetur fillimisht nëse ishte ajo në fotografinë e postuar dhe pasi mori përgjigje pozitive ai i kërkoi asaj një foto intime vetëm për të.

Vajza iu drejtuar se ai mund t`i shihte fotografitë e saja në profilin e Instagramit por që konkurrenti i “Përputhen” insistonte për fotografi private nisur personalisht atij./Lajmi.net/