Del bashkëpunimi i Tunës me Fatman Scoop (Video)

Kjo është kënga e Tunës në bashkëpunim me reperin amerikan Fatman Scoop.

ShowBiz

09/10/2015 13:41

Kënga në anglisht e titulluar ‘Knocks me out’ bën bashkë këngëtaren tonë Tuna dhe reperin amerikan Fatman Scoop.

Tuna në videoklip shihet në top formë dhe me shumë stil ndërsa realizimi i videoklipit i është besuar Imagine Films nga Kosova, transmeton lajmi.net.

Me këtë projekt Tuna po synon tregun ndërkombëtar./Lajmi.net

YouTube player