Danielle Lloyd ‘kënaq’ fansat

Bukuroshja Danielle Lloyd ka kënaqur fansat e saj me dy fotografi të postuara teksa ishte duke marrë rreze dielli në këto ditë të ngrohta pranverore.

ShowBiz

12/05/2014 16:34

Lloyd ka shpërndarë për fansat e saj në rrjetet sociale dy fotografi mjaft tërheqëse të trupit të saj.

Shihet se modelja posedon një trup me forma për tu admiruar dhe një lëkurë shumë tërheqëse.

“Duke kaluar mirë me këto rroba të mia plazhi”, ishin fjalët që kishte shkruar 30 vjeçarja në këto dy fotografi të postuara.