Dafina dhe Dj Flow miq a po të dashur?! (Foto)

Njëra ndër këngëtaret më të përfolura sa i përket jetës private,Dafina Zeqiri,ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram së bashku me Dj Flow.

ShowBiz

04/06/2015 20:49

Kjo fotografi ku këngëtarja dhe Dj Flow shihen shumë afër dhe të përqafuar me njëri tjetrin na bënë të vëmë në pikëpytje miqësinë e tyre duke aluduar për një lidhje të mundshme.

“Dj play my favorite song”,është mbishkrimi që ka lënë këngëtarja në këtë foto ku shihet duke e shijuar mjaft shumë përqafimin e dhënë nga “miku” i saj,transmeton Lajmi.net.

Nëse vërtetë janë në lidhje do ta kuptojmë shumë shpejt,Dafina nuk ka mundur asnjëherë të mbajë të fshehta lidhjet e saj(Lajmi.net).

1