Dafina zbërthen bluzën dhe nën të nuk ka veshur asgjë 

20:58 | 21 Maj 2019

Dafina Zeqiri zbërthen bluzën në foton e re në Instagram dhe nuk ka veshur fare sytjena.

Këngëtarja Dafina Zeqiri i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo i ka publikuar dy fotografi në të cilat shfaqet joshëse me veshje sportive por edhe pa sytjena. Dafina nuk e ka pasur fare problem që fotot e tilla t’i postoj në Instagram ani pse nën bluzë shihet se nuk ka veshur asgjë.

Këngëtarja kohëve të fundit po luan edhe me ngjyrat e format e ndryshme të flokëve dhe njihet për stilin e veçantë.

Në anën tjetër po e shijon suksesin në muzikë./Lajmi.net/