Daffy provokuese për Vit të Ri

Dafina Zeqiri e ka ndjekur rrugën e Nora Istrefit, Leonora Jakupit dhe Tunës, duke e preferuar një veshje ekstravagante për xhirimet e emisioneve të Vitit të Ri. Këngëtarja e njohur kosovare ka vendosur për një veshje mjaft provokuese, e cila i zbulon disa pjesë të ‘ndishme’ të saj. Nuk dihet nëse këngëtarja llapjane e ka…

ShowBiz

20/12/2013 06:30

Dafina Zeqiri e ka ndjekur rrugën e Nora Istrefit, Leonora Jakupit dhe Tunës, duke e preferuar një veshje ekstravagante për xhirimet e emisioneve të Vitit të Ri.

Këngëtarja e njohur kosovare ka vendosur për një veshje mjaft provokuese, e cila i zbulon disa pjesë të ‘ndishme’ të saj. Nuk dihet nëse këngëtarja llapjane e ka blerë këtë komplet në Kosovë apo diku jashtë.

Por, duhet pranuar se ‘Daffy’ duket për mrekulli, duke e shfaqur trupin e saj me format perfekte. Ajo shihet në një fotografi të postuar në rrjetet sociale me pantollona të shkurtëra dhe sutjenë, të cilat janë të mbuluara me një lloj rripi. Edhe tatuazhet e këngëtares vërehen mjaft mirë…