Cristiano Ronaldo bëhet sërish baba

21:31 | 12 Nentor 2017

Cristiano Ronaldo është bërë sërish baba.

Ylli i Real Madridit, ka njoftuar se e dashura e tij,  Georgina Rodríguez, ka lindur fëmijën e tij.

Ronaldo, bëhet për të katërtën herë baba.

Cristiano Junior është fëmija i parë i tij, ndërsa pak muaj më parë u bë baba i dy binjakëve, dhe sonte për të katërtën herë bëhet baba, me fëmijën që solli në jetë e dashura e tij./Lajmi.net/