Coutinho – Barcelona, vjen lajmi i madh (FOTO)

Barcelona me ofertë të re për transferimin e yllit të Liverpoolit, Philippe Coutinho.

Sport

23/08/2017 09:08

Barcelona ka bërë gati ofertën e katërt për transferimin e yllit të Liverpoolit, Philippe Coutinho.

“Sky Sports News” raporton se gjiganti nga La Liga do t’i ofroj Reds 138 milionë funte (150 milionë euro) për braziliani.

Barcelona është e gatshme që Liverpoolit t’ia paguaj 101 milionë funte (110 milionë euro) menjëherë.

Kurse, 37 milionë funte (40 milionë euro) do t’ia jap Liverpoolit varësisht paraqitjes dhe të arriturave që do t’i ketë Coutinho me Barcelonën. /Lajmi.net/