Të Infektuar: 1083

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Çiljeta ka dy fjalë për Fifin dhe Taynën

17:55 | 17 Shtator 2019

Çiljeta Xhilaga kishte diçka për të thënë diçka për dy artistet e njohura.

Çiljeta Xhilaga ishte protagoniste e rubrikës “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, të premten që e kemi lënë pas, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, ashtu sikurse edhe të ftuarit e tjerë në këtë rubrikë, kishte për detyrë të zgjedhte mes kolegëve të saj.

Në një rast, ajo u pyet të zgjedh mes Taynës dhe Fifit, me këtë rast ajo kishte disa fjalë për të dy artistet.

Ndiqeni videon e mëposhtme, nga minuta 1:39 mund të mësoni se çfarë tha Çiljeta. /Lajmi.net/