Cilat janë planet e Medës për këtë verë? Flet këngëtari

Episoda e re e emisionit “Mirage” erdhi me materiale të ndryshme.

ShowBiz

11/06/2022 18:29

Ekipi i emisionit “Mirage”, të lajmi.net ishte në dasmën e futbollistit kosovar, Florent Hadërgjonaj, shkruan lajmi.net.

Këngëtari Meda ishte pjesë e festës së futbollistit ku edhe këndoi disa këngë.

Për emisionin “Mirage”, Meda foli rreth çiftit, dasmës, karrierës dhe punës në këtë verë.

Por cilat janë planet e tij? Shikoni materialin e përgatitur për ta kuptuar. /Lajmi.net/ 

YouTube player